Par mums

Par BaltuVet

BaltuVet ir 100% Latvijas uzņēmums, kas piedāvā profesionālus un uzticamus pakalpojumus visās Baltijas valstīs. Mūsu komandā ir apvienojušies labākie nozares speciālisti un jaunie talanti, lai piedāvātu Jums mūsdienīgus risinājumus un profesionālu atbalstu lopkopības, veterināro produktu un fermas aprīkojuma izvēlē.

Misija

Palīdzēt Jums atrast piemērotākos risinājumus ar optimālām izmaksām, galveno uzmanību pievēršot dzīvnieku veselībai un labsajūtai.

Mūsu mērķis ir palīdzēt klientiem rast risinājumus problēmām, kas ir radušās saimniecībā vai uzņēmumā. Mūsu pieredze un zināšanas nozarē ļauj mums nodrošināt profesionālu un individuālu atbalstu ikvienam mūsu klientam Baltijas valstīs neatkarīgi no saimniecības lieluma un uzņēmuma specifikas.
BaltuVet padomes loceklis Vilnis Krauze

Mūsu vērtības

Savstarpēja cieņa, uzticēšanās, godīgums, nepārtraukta attīstība un virzība uz panākumiem, pozitīva un atbildīga attieksme ir vērtības, kas veido un stiprina gan mūsu komandu, gan attiecības ar sadarbības partneriem un klientiem.

Mūsu filozofija

BaltuVet uzmanības centrā vienmēr ir dzīvnieku veselība un labsajūta un mūsu klientu sirdsmiers.
Tieši tādēļ par vienu no savām prioritātēm mēs esam izvirzījuši kvalitatīvu un individuāli piemeklētu risinājumu nodrošināšanu, izzinot katru gadījumu atsevišķi un piedāvājot piemērotākos risinājumus.

Mūžu dzīvo, mūžu mācies! Mūsu komanda nemitīgi pilnveido ne tikai piedāvājumu klāstu, bet arī savas zināšanas, regulāri piedaloties un rīkojot dažādus seminārus un apmācības kā arī izzinot informāciju par nozares aktualitātēm un jaunumiem. Apvienojot zināšanas un pieredzi, mēs ticam, ka varam palīdzēt risināt izaicinājumus, ar kuriem saskaras saimniecības.
BaltuVet mārketinga projektu vadītāja Santa Brokhuzena

Mūsu darbības lauks

Klienti

BaltuVet klienti ir gan zemnieku saimniecības, gan veterinārārsti, gan veterinārās klīnikas un aptiekas.

Preces

Mēs piedāvājam pilnu preču klāstu, sākot no barības un papildbarības, vakcīnām, instrumentiem, iekārtām, dezinfekcijas līdzekļiem un toksīnu saistītājiem līdz augstas kvalitātes melasei, teļu barotavām un mājām, fermas aprīkojuma, u. c.

Produktu izvēle

Par sadarbības partneriem esam izvēlējušies dažādus ārvalstu un vietējos uzņēmumus, kas ir sevi godam pierādījuši kvalitatīvu preču ražotāji lopkopības un veterinārijas vajadzībām. Jau pašlaik mūsu preču klāsts ir ļoti plašs, turklāt mēs to nemitīgi papildinām, balstoties uz mūsu klientu vēlmēm un pieprasījumu.

Esam oficiālais pārstāvis Baltijā

Pašreiz esam ražotāju Milk Bar, Tierra Products, Finn-Elox un Fokker oficiālais pārstāvis Baltijā un ražotāju HL Hamburger Leistungsfutter, Olmix, Kanters oficiālais pārstāvis Latvijā.

Sūti mums ziņu!