Inovatīvs JAUNUMS teļiem - sausā TMR barība

Jaunievedums teļu ēdināšanā ir sausās TMR barības (Totāli Miksēta Barība) izmantošana mazajiem teļiem. Sausā TMR barība teļiem ir mūsdienīga, zinātniski pamatota ēdināšanas alternatīva, kas veicina aktīvāku spurekļa attīstību, salīdzinājumā ar tradicionālo panēmienu: piens un siens, vai skābsiens. Tā sauktais sausais TMR nesatur ātri bojājošos komponentus. Kvalitāte ir stabila, bet uzbūve atbilstoša maza teļa gremošanas orgānu kapacitātei.  

PANTO® Rumen-Go ir augstas kvalitātes sausais TMR teļiem, lietošanai pirmajā dzīves gadā. Lietošanu sāk jau piena periodā.

PANTO® Rumen-Go sastāv no teļiem īpaši piemērota koncentrāta un attīrītiem, izsijātiem, sasmalcinātiem salmiem ar zemu putekļu līmeni, un ir pārbaudīti uz mikotoksīnu klātbūtni. Koncentrāts ražots Panto rūpnīcā - bez sojas sastāvdaļu pievienošanas. Lai novērstu putēšanu, sastāvā iekļauta melase.

Būstiskākās PANTO® Rumen-Go priekšrocības:

  • Ir pierādīts, ka spurekļa attīstība, izēdinot tikai pienu un sienu, nenotiek tik ātri, kā tas ir tad, ja barības devā iekļauj arī koncentrātus (musli, pre-starteris); taukskābes no koncentrētas barības rosina spurekļa bārkstiņu augšanu
  • Tā ir sausa barība, kas nodrošina ilgstoši stabilu kvalitāti (piem. skābbarībā ir augsts ūdens saturs, kas var izraisīt drīzu bojāšanos)
  • Īsi smalcinātās rupjākās barības sastāvdaļas nodrošina mehānisku priekškuņgu sienas stimulāciju, un tā rosina gremošanas sistēmas attīstību. Ēdināšana ar koncentrātiem un pienu vien, veicina acidozi un caureju.
  • Nav šķirošanas - nav pārbarošanas riska ar kādu no barības līdzekļiem, piem. ar koncentrātiem.
  • Laba garša → ātrāka un pilnīgāka cietās barības sastāvdaļu absorbcija
  • Sausnas un enerģijas uzņemšana ievērojami palielinās - labāks svara pieaugums
  • Spurekļa bārkstiņu augšanas stimulēšana (ķīmiska un mehāniska) uzlabo ikdienas pieaugumu un agrāku atgremotāja attīstību

Lietošanas priekšrocības:

  • uzlabo barības galda un trauku higiēnu augstā sausnas satura dēļ,
  • nav sakaršanas un bojāšanās riska,
  • vienkārši porcionējams.

Ieteicamā lietošana:
Sāciet teļus iepazīstināt ar PANTO® Rumen-Go jau 2. dzīves nedēļas sākumā. Pirmās 8-12 nedēļas PANTO® Rumen-Go var izmantot kā pilnvērtīgu barību. Tādā veidā var sasniegt 800 g svara pieaugumu dienā (un vairāk).
PANTO® Rumen-Go piemērots izēdināšanai teļiem līdz 6 mēnešu vecumam. Maksimālā deva 2,5 kg dienā. Kad tas nepieciešams, barības deva jāpapildina ar kvalitatīvu skābbarību.

 

Pasūti un uzzini vairāk zvanot - 27336655
Produktu iegādāties iespējams arī interneta veikalā: zooparks.lv/lv/liellopiem/teliem/bariba-4/panto-rumen-go-sausa-tmr-bariba-teliem/

Message us!