Feedback

Mēs priecāsimies uzzināt Jūsu viedokli par produktu kvalitāti un pakalpojumu sniegšanu.

Pievienot atsauksmi
ZS Mežmaļi
Ļoti vēlamies izcelt Melkfett, 5L (Schopf). Šis tesmeņa kopšanas līdzeklis lieliski pasargā no apkartējās vides ietekmes (sals, vējš). Šogad, sākoties dunduru laikam, zirgiem esam iegādājušies Fly away Bremsen Stop 500ml (Schopf). Pirmais iespaids par šo līdzekli ir ļoti labs. Uzpūšot to, var redzēt, ka zirgi mierīgāk ganās un dunduru "mākonis" ap viņiem ir mazāks.
ZS Virpotāji
PANTO MINERAL R 524 - palīdz uzturēt labu tesmeņa veselību, līdz ar to mūsu saimniecībā ir samazinājies somatisko šūnu skaits pienā. ZS Virpotāji
ZS Purgaiļi
Tā kā pagaidām pasūtam tikai Biogrom bioloģisko raugu, tad varam teikt – ļoti labs, palielinās izslaukums, kā arī sakārtojas gremošana un vēdera izeja.
ZS Katrīnkalns
Panto 524 piedeva gotiņām - pacēlās izslaukums, gotiņas kļuva aktīvākas un arī papildus tam tika dots arī Biogrom raugs, kas kopā strāda kā tandēms.
Jānis Ruzaiķis
Panto Potent Trio - sāku dot gotiņai jau pirms atnešanās, kā arī pēc tam un rezultāts ir ļoti labs, acīmredzams - govis ir enerģiskākas, nav sagurušas, kā arī pēc atnešanās nav jāpotē papildus kaļķis. Ļoti labs produkts.
ZS Skaistas
Panto MS 10/40 - audzēju tikai nobarojamos rukšus un jau gadiem izmantoju šo piedevu. Varu pateikt tikai to labāko - rukši aug, ir veselīgi.
ZS Vangas
Gribētu izcelt dezinfekcijas līdzeklī Mistal Litter, kurš tiešām ir ļoti efektīvs līdzeklis. Bēru gotiņām stāvvietās zem tesmeņiem, tām kurām tecēja piens un bija problēmas ar pupiem, vairs nebija ne iekaisumi, ne problēmas, ārstējošs vārda tiešā nozīmē.
Iveta Mežiņa
Govju papildbarība Repro Plus - govīm, kurām ir klusā meklēšanas, lietojot šo produktu, sākas riktīga meklēšanās, aktīvi sāk izdalīties gļotas. Un tām gotiņām, kuras ilgstoši nemeklējas, sākas intensīva meklēšanās.
Andris Petuhovs
Panto R60 - šo produktu lietojot acīmredzami gotiņām ir pacēlies izslaukums, ļoti labi ēd un pat nepacietīgi gaida, kad iedos nākamo porciju. Labāks veselības stāvoklis govīm, nekādu slimību.
Pūgu mājas
Panto L92 aitu bļodas – aitas neslimo, ir veselīgas, patīk, izlaiza visu.
Dace Brasliņa
Panto Mineral R93 laizāmie spaiņi - tie govīm dod enerģiju, vajadzīgo kalcija daudzumu ganīšanās periodā. Teļu kvalitāte ir acīm redzami uzlabojusies.
ZS Sprīdīši
Panto Mineral R93 - liellopi labi laiza un nav nepieciešams papildus citus dot.
ZS Sporas
Panto Pansen Start - teļiem šī barība ļoti garšoja.
PS Skujāni
Laizāms minerālvielu spainis liellopiem Panto Mineral R94, piemērots bioloģiskajām saimniecībām. Ērti izmantojams.
ZS Andžaki
Panto Mineral R94 bioloģiskais lietojam visu gadu , nav sarežgījumi ar minerālvielu un vitamīnu trūkumu, neslimo.
Baiba Šķerbakova
Panto Mineral R 64 - uzlabojas somatisko šūnu problēma, govis bija ļoti pateicīgas par šo ieguvumu.
Ellada Kazašvili
Esmu ļoti apmierināta ar BaltuVet produkciju, īpaši, ar sāls blokiem, kurus pasūtu regulāri. Bloki stāv ganībās, bet nekad neesmu manījusi, ka pēc lietus mainītos to kvalitāte. Un pats galvenais- zirgiem garšo!
Linda Ansone, veterinārārste
Ar BaltuVet sadarbojos jau vairākus gadus! Man ļoti patīk, ka viņi vienmēr ir sasniedzamā attālumā. Ir ļoti labs kolektīvs, vienmēr draudzīgs un atsaucīgs, labs serviss. BaltuVet piedāvā dažādus interesantus produktus gan zirgiem, gan mazajiem dzīvniekiem! Esmu ļoti apmierināta ar sadarbību!
Jānis Otikovs, ZS Lauki
Esmu pateicīgs jūsu firmai, par uzmanību, ko veltāt zemniekiem. Jūs sniedzat telefoniskas konsultācijas un ziņas par jaunākajiem produktiem, piedāvājat piemērotas minerālo barību piedevas, un palīdzat risināt radušās problēmas. Visvairāk sadarbībā patīk tas, ka ir laipns, uzmanīgs, ātrs apkalpes serviss, droša un uzticīga pasūtījuma piegāde, liels preču klāsts, izdevīgi apmaksas termiņi. Varu ieteikt Panto Wisan Raps, kurš ir labvēlīgs gremošanas traktam liellopiem, it īpaši derīgs slaucamajam govīm ar augstu ražību, kas veicina piena pieaugšanu. Tas veicina labāku ēstgribu un barības sagremošanu.
Rota, ZS Biņģeļi
Esmu sajūsmā par Biogrom dzīvo raugu. Iepriekš nekad nebija lietojusi un govis sākumā negribēja īsti ēst, bet pēc tam pierada.Piena izslaukums ir paaugstinājies, govis ir aktīvas, meklēšanās un apsēklošanas rādītāji ir labi.Teļiem ļoti garšo Panto Ibeka Ideal 40 starterbarība. Kad ieber, ēd pilnām mutēm, grūstīdamies.
Mārtiņš Ozols, ZS Rudeņi
Lai novērstu problēmas ar elpošanas slimībām un pastriprināto mitrumu saimniecībā, izvēlējāmies Olmix produktu Mistral Litter. Lietojam to jau vairāk kā pus gadu un šīs problēmas ir ievērojami samazinājušās. Papildus izmantojam arī tādus produktus kā Mistral Tox+ un Mistral Feed. Pēc pozitīvas pieredzes, iesaku arī citiem šos Olmix produktus!
Kristaps Svīķis, SIA "Diļļu sēta"
Ļoti iepriecina piedāvājums un cena, kā arī atsaucīga menedžere, kas vienmēr iepazīstina ar jaunumiem. Patīk, ka informācija pieejama arī sociālajos tīklos un īpašie piedāvājumi sms. Patīk elastīgais apmaksas termiņš un ļoti operatīvas piegādes. Pašlaik iegādājos un esmu ļoti apmierināts ar produktiem - Panto, Mistral un gliemežvākiem. Līdz šim pietiekoši neilgā laikā uzņēmums ir ieviesis uzticību. Produkcija vienmēr ir pieejama un labas kvalitātes. Patīkami sadarboties, jo vienmēr tieku informēts par jauniem, sev aktuāliem un nepieciešamiem produktiem.
Evija Tālberga, Z/S "Kalni"
Bildē ir viens no tiem 5 teliņiem, kuram, kā apgalvoja ārsti, ir locītavām saites pārāk īsas, t.i. neattīstītas. Pēc nedēļas ar jūsu produktu Veyx B-Phos (subkutāni 1ml pārdienās) viņš stāv, kā teļam pieklājas, uz visiem 4 nadziņiem! Tā sajūta, ka Jūs esat zvana attālumā ir kas līdzīgs apdrošināšanai vai 112. Ir drošības sajūta, jo zinu, ja vajadzēs, Jūs uzklausīsiet un, ja spēsiet, palīdzēsiet.

Ielādēt vēl

Message us!