X-Zelit unikāls risinājums piena triekas un hipokalcēmijas novēršanai

Šī īsā animācija ieskicē “subklīniskās hipokalcēmijas” ietekmi uz slaucamo govju veselību un to, kā X-Zelit darbojas, lai atrisinātu šo problēmu. Subklīniskā hipokalcēmija ir termins, kas mūsdienu piena lopkopībā joprojām nav ļoti izplatīts. Tā ir ļoti "dārga" kļūda, kas būtiski ietekmē ieņēmumus no piena ražošanas. Pārejai no cietstāves uz laktāciju ir jānorit gludi un bez problēmām. Korekti novadīts tranzītperiods rada pamatu visai jaunajai laktācijai, nodrošinot spēcīgu muskuļu darbību, imūnsitēmas reaktivitāti, un veiksmīgu atražošanu.

X-Zelit spēja uzturēt  adekvātu kalcija līmeni atnešanās laikā nozīmē, ka govij ir nodrošināts viss nepieciešamais kalcija daudzums, lai sāktu laktāciju bez veselības problēmām. Tā rezultātā tiek sasniegti iespaidīgi rezultāti, piemēram, pirmajās 100 laktācijas dienās izslaukums no govs palielinās par aptuveni 1,3 kg. Samazinās visu klīnisko un subklīnisko ar hipokalciēmiju saistīto slimību skaits: piena trieka, placentas aizture, metrīts, ketoze, aknu taukainā deģenerācija, glumenieka dislokācija utt.

Šī profilakses metode pamatā ir dzīvnieka dabisko hormonālo kalcija ražošanas mehānismu iedarbināšana. Lietojot X-Zelit nav nepieciešama pH līmeņa kontrole pirms dzemdībām, un kālija saturs barības devā neietekmē X-Zelit funkcionalitāti. Izmantojot šo metodi, citi hipokalcēmijas profilakses līdzekļi nav nepieciešami.

Mūsdienu zinātnei joprojām nav izdevies novērst problēmas, kas govīm rodas atnešanās laikā un pēcdzemdību periodā; X-Zelit ir šeit, lai situāciju mainītu.

Uzzini vairāk, zvanot 27336655

Sūti mums ziņu!