JAUNUMS! Latvijā reģistrētas pirmās veterinārās homeopātiskās zāles injekcijām!

Ar prieku paziņojam, ka mūsu sortimentā ir JAUNUMS - pirmās Latvijā reģistrētās veterinārās homeopātiskās zāles injekcijām!

 

Zāļu pielietojuma izvēles atslēgas vārdi: ginekoloģiskās problēmas pēc atnešanās. Ir īpaša darbība uz bļodas dobuma orgāniem: dzemdi; serozajām plēvēm un fibrozajām membrānām. Spēj mazināt un dziedēt sāpīgus procesus visos bļodas dobuma orgānos. Novērš aborta draudus, īpaši trešajā grūsnības mēnesī. Novērš spēcīgu dzīšanos, kad tā nav vēlama, jo normalizē bļodas dobuma orgānu muskulatūras «uzvedību» - mazina vai pastiprina kontrakcijas, atkarībā no patoloģiskā stāvokļa.

Weravet 12 Sabinapuersal lietošanas ieteikumi:

  • Augļa segu aizture.
  • Dzemdes iekaisums (metrīts, endometrīts, piometra).
  • Pēcdzemdību asiņošana un dzemdes involūcijas kavēšanās.
  • Nieru un uretras iekaisums, kas rada nemieru.
  • Asinis urīnā un bieža urinēšana.
  • Nimfomānija.
  • Asinis no rectum (piem. hemaroīdi).

Mērķa sugas: liellopi, zirgi, cūkas, aitas, kazas, suņi, kaķi.

 

Homeopātija ir ķermeni un tā funkcijas optimizējoša terapija -  neko nepievieno un neatņem. Homeopātiskie līdzekļi stimulē pacienta vitalitāti un ķermeņa spēju dziedināt pašam sevi. Pamatā tiek stiprināta arī imunitāte, kas palīdz ķermenim atgūt dabisko līdzsvaru. Homeopātiskie līdzekļi kalpo kā katalizatori ķermeņa aizsarg-funkciju un pretestības spēju ierosināšanai, tāpēc nereti tie jālieto tikai vienu reizi vai reti. Pretstatā populāriem uzskatiem - homeopātiskie preparāti ir spēcīgi un iedarbīgi, ko pierāda arī Latvijas veterināro speciālistu pieaugošā interese par šo alternatīvo ārstēšanas metodi. Jau vairāki desmiti mūsu kolēģu ir absolvējuši Britu Homeopātijas fakultāti un veiksmīgi pielieto homeopātiju savā ikdienas praksē kā lielisku papildinājumu tradicionālajām dzīvnieku ārstēšanas metodēm. Sevišķi lielas iespējas paveras bioloģiskajā sektorā strādājošajiem. Ārstēšanas rezultāts parasti noturīgs. Akūtās situācijās pat tūlītējs! Homeopātijas pielietošanai nav ierobežojumu, tā ir droša un veiksmīga jebkura vecuma dzīvniekiem.

Uzzini vairāk zvanot savai menedžerei vai 27336655
Sūti mums ziņu!