Addiferm® Multipuffer - lieliska dzeramās sodas alternatīva ar papildus vērtību!

Laikā, kad pasaulē vērojams cenu kāpums, gudra produktu izvēle ir īpaši svarīga. Multifunkcionālas lopbarības piedevas var ievērojami samazināt barības izmaksas, vienlaikus saglabājot, vai pat palielinot ienākumus par pienu.
Arī mūsu piedāvājumā ir šāda multifunkcionāla papildbarība govīm - Addiferm® MultiPuffer (Vācija) - spurekļa veselības sargs un motorikas regulators.

  • Addiferm® MultiPuffer ir īpaša vairāku bufervielu un stabilizēta rauga komponentu kombinācija, kas uztur vēlamo pH līmeni spureklī, vienlaikus veicinot spurekļa mikrofloras augšanu un aktivitāti. Mazinot skābumu teicami uzlabo kokšķiedras izmantošanu.
  • Sastāvā esošās dažādās bufervielas, iedarbojas pakāpeniski, tā nodrošinot ilgstošāku efektu. Jo ilgāk spureklī tiek uzturēts vēlamais skābuma līmenis jo veiksmīgāka acidozes profilakse. Atšķirībā no dzeramās sodas, drīkst lietot arī cietstāvošam govīm.
  • Klinoptiolīts, ko satur produkts, nodrošina papildus ieguvumu - barības atbrīvošanu no mikotoksīniem, kas īpaši nozīmīgi pavasarī, kad rupjās lopbarības kvalitāte ir zemāka.
  • Citrusaugļu ekstrakts uzlabo aromātu un garšas īpašības.

Uzzini vairāk un pasūti zvanot savai menedžerei vai 27336655

Iegādājies arī mūsu internetveikalā: zooparks.lv/lv/liellopiem/piena-liellopiem/papildbaribas/berama/addiferm-multipuffer-25-kg-daudzfunkcionals-spurekla-veselibas-moderators/

Sūti mums ziņu!