Продукты для животноводства и ветеринарные продукты Индивидуальные и современные решения
Узнать больше
Профессионально и надежно
Качественные и проверенные решения, консультации компетентных специалистов
Узнать больше
Агротехника и фермерское оборудование
Решения для эффективного сельского хозяйства
Свяжись с нами
Отправлено

7023,2 т

ветеринарных продуктов и продуктов для животноводства
Нам доверяют

2000

+

клиентов
Более

400 000

животных используют продукты BaltuVet
Поставщики из

10

+

разных стран

Почему стоит сотрудничать с BaltuVet?

BaltuVet — на 100 % латвийская компания, которая предлагает профессиональные и надежные услуги во всех странах Балтии. В нашей команде работают лучшие специалисты отрасли и молодые таланты, способные предложить вам современные решения и профессиональную поддержку в выборе продуктов для животноводства, ветеринарных продуктов, фермерского оборудования и агротехнической продукции.
Наша цель — помочь вам найти наиболее подходящие решения с оптимальными затратами и основным акцентом на здоровье и хорошем самочувствии животных, а также на эффективности агротехники и фермерского оборудования.

why1
Высококачественные продукты
why2
Профессиональные специалисты отрасли
why3
Соответствующие решения для каждого
why4
Быстрый и качественный сервис и доставка
Подпишитесь на новости
Получайте актуальную информацию и новости от BaltuVet по эл. почте!

Деловые партнеры BaltuVet

Miavit
Agri plastics
Kerbl
Schopf
Biogrom
SIN hellas
Anka
Peecon
Tulip
Kanters
Olmix
Finn Elox
Fokker
Tierra Products
HL Hamburger
Milk bar

Отзывы

rev1
Evija Tālberga, Z/S "Kalni"

Bildē ir viens no tiem 5 teliņiem, kuram, kā apgalvoja ārsti, ir locītavām saites pārāk īsas, t.i. neattīstītas. Pēc nedēļas ar jūsu produktu Veyx B-Phos (subkutāni 1ml pārdienās) viņš stāv, kā teļam pieklājas, uz visiem 4 nadziņiem! Tā sajūta, ka Jūs esat zvana attālumā ir kas līdzīgs apdrošināšanai vai 112. Ir drošības sajūta, jo zinu, ja vajadzēs, Jūs uzklausīsiet un, ja spēsiet, palīdzēsiet.

rev2
Kristaps Svīķis, SIA "Diļļu sēta"

Ļoti iepriecina piedāvājums un cena, kā arī atsaucīga menedžere, kas vienmēr iepazīstina ar jaunumiem. Patīk, ka informācija pieejama arī sociālajos tīklos un īpašie piedāvājumi sms. Patīk elastīgais apmaksas termiņš un ļoti operatīvas piegādes. Pašlaik iegādājos un esmu ļoti apmierināts ar produktiem - Panto, Mistral un gliemežvākiem. Līdz šim pietiekoši neilgā laikā uzņēmums ir ieviesis uzticību. Produkcija vienmēr ir pieejama un labas kvalitātes. Patīkami sadarboties, jo vienmēr tieku informēts par jauniem, sev aktuāliem un nepieciešamiem produktiem.

Jānis Otikovs, ZS Lauki

Esmu pateicīgs jūsu firmai, par uzmanību, ko veltāt zemniekiem. Jūs sniedzat telefoniskas konsultācijas un ziņas par jaunākajiem produktiem, piedāvājat piemērotas minerālo barību piedevas, un palīdzat risināt radušās problēmas. Visvairāk sadarbībā patīk tas, ka ir laipns, uzmanīgs, ātrs apkalpes serviss, droša un uzticīga pasūtījuma piegāde, liels preču klāsts, izdevīgi apmaksas termiņi. Varu ieteikt Panto Wisan Raps, kurš ir labvēlīgs gremošanas traktam liellopiem, it īpaši derīgs slaucamajam govīm ar augstu ražību, kas veicina piena pieaugšanu. Tas veicina labāku ēstgribu un barības sagremošanu.

Получить контакты в SMS:

Отправьте нам сообщение!