Gyvulininkystės ir veterinariniai produktai Individualūs ir šiuolaikiški sprendimai
Sužinoti daugiau
Profesionaliai ir patikimai
Kokybiški, patikrinti sprendimai, kompetentingų specialistų konsultacijos
Sužinoti daugiau
Agrotechnika ir įranga fermoms
Efektyvios žemdirbystės sprendimai
Sužinoti daugiau
Išsiųsta

7023,2 t

gyvulininkystės ir veterinarijos produktų
Mumis pasitiki

2000

+

klientų
Daugiau kaip

400 000

gyvūnams naudoja „BaltuVet“ produktus
Tiekėjai iš

10

+

skirtingų šalių

Kodėl verta bendradarbiauti su „BaltuVet“?

„BaltuVet“ yra 100 proc. latviška įmonė, siūlanti profesionalias ir patikimas paslaugas visose Baltijos šalyse.  Mūsų komandą sudaro geriausi savo srities specialistai ir jaunieji talentai, kurie pasiūlys Jums šiuolaikiškus sprendimus ir suteiks profesionalią pagalbą renkantis gyvulininkystės bei veterinarijos produktus, fermos įrangą ir agrotechniką. 
Mūsų tikslas – padėti Jums rasti geriausius sprendimus už optimalią kainą, pagrindinį dėmesį sutelkiant į gyvūnų sveikatą ir gerą savijautą bei fermos įrangos ir agrotechnikos efektyvumą. 

why1
Aukštos kokybės produktai
why2
Profesionalūs savo srities specialistai
why3
Tinkamas sprendimas kiekvienam
why4
Greitos ir kokybiškos paslaugos bei pristatymas
Užsisakyk naujienlaiškį
Gauk aktualią informaciją ir naujienas iš „BaltuVet“ į savo el. paštą!

„BaltuVet“ partneriai

Miavit
Agri plastics
Kerbl
Schopf
Biogrom
SIN hellas
Anka
Peecon
Tulip
Kanters
Olmix
Finn Elox
Fokker
Tierra Products
HL Hamburger
Milk bar

Atsiliepimai

rev1
Evija Tālberga, Z/S "Kalni"

Bildē ir viens no tiem 5 teliņiem, kuram, kā apgalvoja ārsti, ir locītavām saites pārāk īsas, t.i. neattīstītas. Pēc nedēļas ar jūsu produktu Veyx B-Phos (subkutāni 1ml pārdienās) viņš stāv, kā teļam pieklājas, uz visiem 4 nadziņiem! Tā sajūta, ka Jūs esat zvana attālumā ir kas līdzīgs apdrošināšanai vai 112. Ir drošības sajūta, jo zinu, ja vajadzēs, Jūs uzklausīsiet un, ja spēsiet, palīdzēsiet.

rev2
Kristaps Svīķis, SIA "Diļļu sēta"

Ļoti iepriecina piedāvājums un cena, kā arī atsaucīga menedžere, kas vienmēr iepazīstina ar jaunumiem. Patīk, ka informācija pieejama arī sociālajos tīklos un īpašie piedāvājumi sms. Patīk elastīgais apmaksas termiņš un ļoti operatīvas piegādes. Pašlaik iegādājos un esmu ļoti apmierināts ar produktiem - Panto, Mistral un gliemežvākiem. Līdz šim pietiekoši neilgā laikā uzņēmums ir ieviesis uzticību. Produkcija vienmēr ir pieejama un labas kvalitātes. Patīkami sadarboties, jo vienmēr tieku informēts par jauniem, sev aktuāliem un nepieciešamiem produktiem.

Jānis Otikovs, ZS Lauki

Esmu pateicīgs jūsu firmai, par uzmanību, ko veltāt zemniekiem. Jūs sniedzat telefoniskas konsultācijas un ziņas par jaunākajiem produktiem, piedāvājat piemērotas minerālo barību piedevas, un palīdzat risināt radušās problēmas. Visvairāk sadarbībā patīk tas, ka ir laipns, uzmanīgs, ātrs apkalpes serviss, droša un uzticīga pasūtījuma piegāde, liels preču klāsts, izdevīgi apmaksas termiņi. Varu ieteikt Panto Wisan Raps, kurš ir labvēlīgs gremošanas traktam liellopiem, it īpaši derīgs slaucamajam govīm ar augstu ražību, kas veicina piena pieaugšanu. Tas veicina labāku ēstgribu un barības sagremošanu.

Gauti kontaktus SMS:

Atsiųsk mums žinutę!