Loomakasvatus- ja veterinaartooted Individuaalsed ja kaasaegsed lahendused
Lisateave
Asjatundlikud ja usaldusväärsed
Kvaliteetsed ja kontrollitud lahendused, pädevate asjatundjate nõuanded
Lisateave
Agrotehnika ja farmide varustus
Lahendused efektiivseks põllumajanduseks
Lisateave
Kätte toimetatud

7023,2 t

veterinaar- ja loomakasvatustooted
Meid usaldab

2000

+

klienti
Rohkem kui

400 000

looma kasutab BaltuVeti tooteid
Tarnijad

10

+

erinevast riigist

Miks teha koostööd BaltuVetiga?

BaltuVet on 100% Läti ettevõte, mis pakub professionaalseid ja usaldusväärseid teenuseid kõikides Balti riikides. Meie meeskonnas on ühinenud valdkonna parimad spetsialistid ja noored talendid, et pakkuda teile tänapäevaseid lahendusi ja professionaalset tuge põllumajanduse, veterinaartoodete ja farmi varustuse ning agrotehnika toodete valikul.
Meie eesmärk on aidata teil leida sobivaimad lahendused optimaalse maksumusega, pöörates peamist tähelepanu loomade tervisele ja heaolule, samuti agrotehnika ja farmivarustuse efektiivsusele.

why1
Kvaliteetsed tooted
why2
Valdkonna asjatundjad
why3
Sobiv lahendus igaühele
why4
Kiire ja kvaliteetne teenindus ja tarne
Telli uudiskiri
Saa BaltiVetilt päevakohast teavet ja uudiseid oma e-postile!

BaltuVeti koostööpartnerid

Miavit
Agri plastics
Kerbl
Schopf
Biogrom
SIN hellas
Anka
Peecon
Tulip
Kanters
Olmix
Finn Elox
Fokker
Tierra Products
HL Hamburger
Milk bar

Tagasiside

rev1
Evija Tālberga, Z/S "Kalni"

Bildē ir viens no tiem 5 teliņiem, kuram, kā apgalvoja ārsti, ir locītavām saites pārāk īsas, t.i. neattīstītas. Pēc nedēļas ar jūsu produktu Veyx B-Phos (subkutāni 1ml pārdienās) viņš stāv, kā teļam pieklājas, uz visiem 4 nadziņiem! Tā sajūta, ka Jūs esat zvana attālumā ir kas līdzīgs apdrošināšanai vai 112. Ir drošības sajūta, jo zinu, ja vajadzēs, Jūs uzklausīsiet un, ja spēsiet, palīdzēsiet.

rev2
Kristaps Svīķis, SIA "Diļļu sēta"

Ļoti iepriecina piedāvājums un cena, kā arī atsaucīga menedžere, kas vienmēr iepazīstina ar jaunumiem. Patīk, ka informācija pieejama arī sociālajos tīklos un īpašie piedāvājumi sms. Patīk elastīgais apmaksas termiņš un ļoti operatīvas piegādes. Pašlaik iegādājos un esmu ļoti apmierināts ar produktiem - Panto, Mistral un gliemežvākiem. Līdz šim pietiekoši neilgā laikā uzņēmums ir ieviesis uzticību. Produkcija vienmēr ir pieejama un labas kvalitātes. Patīkami sadarboties, jo vienmēr tieku informēts par jauniem, sev aktuāliem un nepieciešamiem produktiem.

Jānis Otikovs, ZS Lauki

Esmu pateicīgs jūsu firmai, par uzmanību, ko veltāt zemniekiem. Jūs sniedzat telefoniskas konsultācijas un ziņas par jaunākajiem produktiem, piedāvājat piemērotas minerālo barību piedevas, un palīdzat risināt radušās problēmas. Visvairāk sadarbībā patīk tas, ka ir laipns, uzmanīgs, ātrs apkalpes serviss, droša un uzticīga pasūtījuma piegāde, liels preču klāsts, izdevīgi apmaksas termiņi. Varu ieteikt Panto Wisan Raps, kurš ir labvēlīgs gremošanas traktam liellopiem, it īpaši derīgs slaucamajam govīm ar augstu ražību, kas veicina piena pieaugšanu. Tas veicina labāku ēstgribu un barības sagremošanu.

Saada kontaktandmed SMSi teel:

Saada meile teade!